Kalenner a Reservatiounen
image
DATUMER

Première ass de 15. November 2018.

Weider Datumer vun der Tournée gi geschwënn hei annoncéiert.


Datum Uertschaft Organisateur Sall Zäit Reservatioun
15.11.2018 Luxembourg/Grund MOAMA Neimënster 20 Auer Tel.: 262052-444 oder
www.neimenster.lu
16.11.2018 Luxembourg/Grund MOAMA Neimënster 20 Auer Tel.: 262052-444 oder
www.neimenster.lu
18.11.2018 Luxembourg/Grund MOAMA Neimënster 17 Auer Tel.: 262052-444 oder
www.neimenster.lu
23.11.2018 Burmerange Commission culturelle Schengen Centre Maus Ketti 20 Auer Tel.: 691 657 617 oder
Email: reservation@schengen.lu
24.11.2018 Diekirch Croix Rouge Diekirch Ale Kolléisch 20 Auer Tel.: 80 82 20
28.11.2018 Mamer Kinneksbond Kinneksbond 20 Auer Tel.: 26 39 5 - 160 oder
www.kinneksbond.lu
29.11.2018 Steinsel Kulturkommissioun Kultursall 20 Auer Tel.: 33 21 39 38 oder
Email: reservation@steinsel.lu
30.11.2018 Ettelbruck CAPE CAPE 20 Auer Tel.: 2681 2681 oder
Email: billetterie@cape.lu
07.12.2018 Esch-sur-Alzette Théâtre Esch Théâtre Esch 20 Auer Tel.: 2754 – 5010 an 2754 - 5020 oder
Email: reservation@theatre.villeesch.lu
08.12.2018 Junglinster Volley Ball Amber-Lënster Centre culturel
"am Duerf"
20 Auer Tel.: 26 61 02 82 oder
Email: secretariat@vbal.lu
14.12.2018 Gilsdorf FC Jeunesse Gilsdorf Centre culturel 20 Auer Tel.: 661 155 982 oder 80 80 57
19.12.2018 Differdange Kulturkommissioun Aalt Stadhaus 20 Auer www.luxembourg-ticket.lu
11.01.2019 Bertrange Bartrenger Kaméidi ARCA 20 Auer Tel.: 621 626132 oder
www.kameidi.lu
12.01.2019 Walferdange Kulturkommissioun Centre Prince Henri 20 Auer Tel.: 661 140 763 Mme Breuer
16.01.2019 Kehlen op Schéimerech Museksall 20 Auer Tel.: 661 166 660 tëscht 19 an 21 Auer oder
www.opscheimerech.lu
18.01.2019 Weiler-la-Tour Kulturkommissioun Festsall "am Huef" 20 Auer Tel.: 26 61 71-1
Email: info@weiler-la-tour.lu
19.01.2019 Niederfeulen Kulturkommissioun + Kolping Feelen Hennesbau 19 Auer Tel.: 81 08 22
Email: freichel@pt.lu
20.01.2019 Rambrouch Pompjeesmusek Centre culturel 17 Auer Tel.: 23 64 07 02 no 18 Auer oder
Email: pompjeesmusik.ram@email.lu
23.01.2019 Soleuvre DT Zolwer Artikuss 20 Auer Tel.: 621 76 68 37 oder
https://res.seatlion.com/7110/
25.01.2019 Colmar-Berg Kulturkommissioun Centre culturel 20 Auer Tel.: 835543-221 oder
Email: colmar@pt.lu
26.01.2019 Sandweiler Gemeng Sandweiler Centre culturel 20 Auer Tel.: 35 97 11-1
01.02.2019 Niederanven Lions Sigma Centre Loisi 20 Auer 621 24 84 11 oder
Email: jeannot.scheitler@education.lu
06.02.2019 Mondercange/Bergem Kulturkommissioun Centre Nëssert 20 Auer Tel.: 55 05 74 – 1 oder
Email: res-ins@mondercange.lu
08.02.2019 Steinfort Kulturkommissioun Al Schmelz 20 Auer Tel.: 399313-1 oder
Email: henriette.ries@steinfort.lu
24.03.2019 Bettembourg LSAP Section Bettembourg Château de Bettembourg 18 Auer Tel.: 621 323 577 (tëschent 14 an 18 Auer)
29.03.2019 Roeser Zonta Esch Centre culturel
Salle Blouet
20 Auer Tel.: 691 748 758 oder
Email: paulette.ballini@gmail.com